9-20 Гаряча лінія Олександра Поворознюка 068 802 3551 
Додати свою новину Відкрити/Закрити ФільтриСкинути

Прилуцька Отг

26 червня міський голова Ольга Попенко провела 68 (позачергову) сесію Прилуцької…

26 червня міський голова Ольга Попенко провела 68 (позачергову) сесію Прилуцької міської ради VIII скликання за участі 18 депутатів міської ради.
Під час пленарного засідання депутати розглянули низку важливих питань, що стосуються життєдіяльності Прилуцької громади. Зокрема, було розглянуто питання внесення змін до міських цільових програм, бюджету громади на 2026 рік, соціального захисту населення, розвитку освіти, охорони здоров’я, житлово-комунального господарства, міжнародного співробітництва, земельних та майнових відносин.
За результатами роботи сесії ухвалено відповідні рішення щодо внесення змін до міських програм і бюджету, затвердження статутів комунальних закладів та підприємств у новій редакції, створення наглядових рад у закладах охорони здоров’я, підтримки обдарованої молоді, надання соціальної допомоги жителям громади та нове будівництво місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення громади.
Депутати підтримали всі питання порядку денного.





x
Помічник