9-20 Гаряча лінія Олександра Поворознюка 068 802 3551 
Додати свою новину Відкрити/Закрити ФільтриСкинути

Самбірська Отг

Сьогодні, напередодні Дня Конституції України, у Самборі відбулися урочистості з…

Сьогодні, напередодні Дня Конституції України, у Самборі відбулися урочистості з нагоди 30-ї річниці ухвалення Основного Закону нашої держави.

Святковий захід пройшов у залі органної та камерної музики, де зібралися представники влади громади, військовослужбовці, активна громадськість.

Із вітальним словом до присутніх звернувся секретар Самбірської міської ради Олег Онищук . Він наголосив, що Конституція України є міцним фундаментом нашої державності, а також висловив переконання, що у цей непростий для країни та громади час українці вистоять, стануть ще сильнішими та здолають усі випробування. Окремі слова вдячності пролунали на адресу українських захисників і захисниць, завдяки яким сьогодні ми маємо можливість жити, працювати та відзначати державні свята у вільній Україні.

Під час урочистостей зі сцени звучали музичні твори у виконанні творчих колективів нашої громади: дитячо-юнацького хору “Світанок” (кер. Олександра Решавець), камерного оркестру “Тірас” (концертмейстер Ігор Янів) та військового оркестру 703-ої окремої бригади підтримки (кер. старший лейтенант Владислав Андруняк).

Конституція України, ухвалена 28 червня 1996 року, закріпила незалежність і суверенітет нашої держави, визначила права і свободи громадян та демократичні засади розвитку країни. Сьогодні, коли український народ мужньо боронить свою землю, її цінності набувають ще глибшого змісту, нагадуючи кожному про відповідальність за майбутнє України.

З Днем Конституції України!





x
Помічник