Оржицька ОТГ
Коли згуртованість творить дива: на березі Сули відбулася велика екологічна толо…
Коли згуртованість творить дива: на березі Сули відбулася велика екологічна толока
Субота — чудовий день для відпочинку, але понад 80 небайдужих жителів нашої громади з Оржиці, Тарасівки та Плехова вирішили провести її з максимальною користю для рідного краю. На березі річки Сула, що поблизу села Тарасівка, закипіла справжня, дружня та неймовірно продуктивна робота.
Цей день став беззаперечним доказом того, що разом ми — потужна рушійна сила. Спільна ініціатива селищної ради та Молодіжної ради, яка діяла в рамках проєкту «Активна громада: молодіжне, ветеранське та громадське лідерство в дії» (за сприяння Ради Європи), об’єднала навколо себе стільки щирих, активних та відданих людей.
Рушієм цієї толоки стала єдність різних поколінь. Пліч-о-пліч працювали досвідчені жителі громади та наша дивовижна молодь. Саме молоді люди наповнили цей день шаленою енергією, оптимізмом та довели, що для них немає нічого неможливого. Молодь буквально творила чудеса: юнацький запал та невтомність надихали старших, а досвід дорослих допомагав організувати процес максимально ефективно. Це єднання навколо спільної мети — подарувати улюбленому багатьма оржиччанами узбережжю нове життя — показало, що майбутнє нашої громади у надійних, сильних та дієвих руках.
Робота сьогодні знайшлася для кожного, і кожен виклався на всі 100%. Спільними зусиллями за один день вдалося зробити неймовірне:
Прочищено непрохідні хащі та чагарники навколо відпочинкової зони.
Вирівняно берегову лінію та засипано її піском.
Встановлено нову роздягальню, туалет та бочки для сміття.
Облаштовано зону відпочинку: з’явилися два комфортні чотириметрові столи з лавками для сімейних посиденьок.
Тепер, у літній сезон, тут зможуть комфортно та затишно відпочивати родини з дітьми.
Звісно, людських рук забракло б для масштабних змін, якби не вчасна та потужна підтримка нашого місцевого бізнесу.
Висловлюємо безмежну вдячність ФГ «Плехів-Агро» (керівник Ірина Нестеренко) та ФОП Алексаняну Карену Вазгеновичу. Завдяки наданій ними спецтехніці та майстерності працівників берегову лінію розрівняли, зробили її пологою та засипали піском. Тепер вхід у воду став зручним та безпечним для малечі і дорослих.
Попрацювали на славу — тож і відпочили на повну. Після фізичної праці на свіжому повітрі на всіх чекали смачнюща плехівська польова каша та ароматна юшка від чутівського кухаря, які розлетілися «на ура».
А для душі й незабутніх емоцій — катання плесом красуні-Сули на катамаранах та сап-дошках, які люб’язно та безкоштовно надав Олександр Іванченко.
Щиро дякуємо кожному, хто не пошкодував свого вихідного дня заради суспільної користі. Дякуємо працівникам КП «Оржиця-комунсервіс», підприємцям за техніку, меценатство та організацію смачного обіду.
Сьогодні ми не просто прибрали шматочок берега. Ми показали, що єдині, що любимо свій дім і готові робити його кращим власноруч. Тож давайте берегти цю красу разом.
Звертаємося до всіх відпочивальників та рибалок: будь ласка, цінуйте цю працю — не залишайте після себе сміття, а завжди забирайте його з собою, щоб берег залишався чистим для кожного.