Верховинська ОТГ, Війна, Суспільство
День Конституції України: привітання від голови Верховинської громади
Шановна Верховинська громадо! Вітаю з Днем Конституції України! Сьогодні Основному Закону виповнюється 30 років. Конституція – це основа нашої держави, фундамент, на якому тримаються незмінні цінності, гарантії прав і свобод кожного громадянина. Вона є символом єдності українського народу та непереможною силою. В умовах повномасштабної війни конституційні норми наповнилися новим змістом. Тепер кожне право на незалежність, суверенітет та недоторканність кордонів виборюється на полі бою. День Конституції України нагадує нам про важливість дотримання законів і поваги до прав людини. Висловлюю безмежну вдячність усім Захисникам та Захисницям, які сьогодні відстоюють наше право жити у вільній, суверенній та соборній державі. Їхня мужність і самовідданість є прикладом для всіх нас. Вічна шана та світла пам’ять Героям, які віддали найцінніше заради України — своє життя. Їхній подвиг назавжди залишиться в наших серцях прикладом справжньої мужності, патріотизму та самопожертви. Бажаю всім незламної віри, витримки та мудрості. Нехай впевненість у власних силах допоможе нам творити гідне майбутнє у вільній, мирній державі. Нехай якнайшвидше здійсняться найзаповітніші мрії українського народу! Зі святом! Разом до Перемоги! Слава Україні! Героям Слава! З повагою селищний голова Василь МИЦКАНЮК