9-20 Гаряча лінія Олександра Поворознюка 068 802 3551 
Додати свою новину Відкрити/Закрити ФільтриСкинути

Великобичківська ОТГ

Вітаємо з Днем Конституції України! Ми прийняли Конституцію 30 років тому, а вж…

💛💙Вітаємо з Днем Конституції України!

Ми прийняли Конституцію 30 років тому, а вже зараз вона пишеться кров’ю на полі бою.

Тоді, у 96-му, це були статті та параграфи на папері. Сьогодні кожна з цих статей – це наш реальний суверенітет, кордони та право жити на своїй землі.

Сьогодні ми не просто виконуємо цей закон, ми його захищаємо.

Ми тримаємо стрій. Ми єдні. Кожен на своєму місці – від поля бою до волонтерського хабу бо працюємо на один результат.

Ми всі різні, але у найважливіший момент стали одним цілим.Наша єдність – це і є наш найвищий закон.

Разом до Перемоги!
Слава Україні!🇺🇦

x
Помічник