9-20 Гаряча лінія Олександра Поворознюка 068 802 3551 
Додати свою новину Відкрити/Закрити ФільтриСкинути

Новосанжарська ОТГ

У неділю 16 лютого на базі Новосанжарського ліцею відбулися півфінальні змагання…

У неділю 16 лютого на базі Новосанжарського ліцею відбулися півфінальні змагання з волейболу серед чоловіків, в яких взяли участь 4 команди з Нових Санжар, Кобеляк, Терешків та Щербанів. Даним змагання передували зональні ігри (4 зони по 5 команд в кожній – 20 учасників), з яких до півфіналу виходили по дві кращі. То ж для виходу до фіналу спортсменам необхідно було посісти перші два місця. Новосанжарці справилися з цим завдання на відмінно, перемігши своїх суперників з рахунками 2:0, 2:0 та 2:1. До речі, фінал обласних змагань відбудеться 22 лютого в спортивних залах Новосанжарського ліцею, в якому візьмуть участь 6 кращих команд Полтавської області з Гадяча, Опішні, Глобиного, Омельника, Терешків та Нових Санжар. Тож запрошуємо всіх вболівальників цього чудового виду спорту аби підтримати наших спортсменів та отримати масу позитивних емоцій.





x
Помічник