9-20 Гаряча лінія Олександра Поворознюка 068 802 3551 
Додати свою новину Відкрити/Закрити ФільтриСкинути

Білоцерківська Отг

У Білій Церкві відбулися Всеукраїнські ігри ветеранів велоспорту

| 07. 06. 2021

5 червня у Білій Церкві відбулося нагородження учасників ІХ літніх Всеукраїнських ігор ветеранів спорту пам’яті М.М. Баки з велосипедного спорту. Ці змагання пройшли на території Білоцерківської міської територіальної громади, об’єднавши понад 80 спортсменів з різних куточків України.

Організація заходу відбулася за сприяння Білоцерківської міської ради, що підкреслює важливість підтримки спортивних ініціатив на місцевому рівні.

Заступник міського голови Катерина Возненко виступила з вітальним словом від імені Геннадія Дикого. Вона відзначила, що проведення таких змагань стає доброю традицією для Білої Церкви. Ці заходи об’єднують ветеранів велосипедного спорту з усієї України, а найважливішою перемогою є їхнє міцне дружнє спілкування.

До вітань приєднався Микола Курафєєв, голова Клубу ветеранів велоспорту «Віраж», заслужений тренер України з велоспорту, заслужений працівник фізичної культури і спорту України. Він висловив подяку усім учасникам, партнерам, а також, згідно з дорученням Асоціації ветеранів велосипедного спорту України, передав міському голові почесну грамоту за надану допомогу та сприяння в організації Ігор.

У чемпіонаті взяли участь представники Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Запорізької, Київської, Луганської, Львівської, Одеської, Чернівецької, Чернігівської областей та міста Києва. Змагання були проведені у 11 вікових групах серед чоловіків та у 3 вікових групах серед жінок, що дозволило охопити широкий спектр учасників.

За результатами набраних очок були визначені команди-переможниці серед областей, що підкреслило командний дух змагань.

1 група

І місце – Львівська область

2. місце – Дніпропетровська область

3 місце – місто Київ.

2 група

І місце – Чернігівська область

3 група

І місце – Житомирська область

ІІ місце – Волинська область

ІІІ місце – Чернівецька область

Переможці та призери отримали медалі та дипломи від організаторів Ігор пам’яті М.М.Баки. Організаторами виступили Міністерство молоді та спорту України, Асоціація ветеранів спорту України та Федерація велосипедного спорту України. У церемонії нагородження брали участь директор Федерації велоспорту України Олег Ярошенко та начальник відділу з питань фізичної культури та спорту Білоцерківської міської ради Валентина Коросько. Головним суддею змагань був Віталій Супрун, суддя національної категорії України.

ФОТОГАЛЕРЕЯ

x
Помічник