9-20 Гаряча лінія Олександра Поворознюка 068 802 3551 
Додати свою новину Відкрити/Закрити ФільтриСкинути

Павлівська (Зап.обл) ОТГ

День Землі: прибирання біля Меморіалу загиблих воїнів

Під гаслом «Хай небо буде мирним, а Україна чистою» відбулося прибирання квіткових клумб, приурочене до Дня Землі та Дня екології. Наші наймолодші помічники доклали неймовірних зусиль, і тепер доріжка біля Меморіалу загиблих воїнів у роки Другої світової війни сяє чистотою. Висловлюємо щиру подяку всім учасникам, як маленьким, так і дорослим! Ваша праця – це справжній внесок у збереження нашого довкілля.

День Землі – це чудова нагода не лише прибрати навколо себе, але й задуматися про важливість збереження природи для майбутніх поколінь. Екологічна свідомість починається з малого – з прибирання сміття, з дбайливого ставлення до рослин і тварин, з економії ресурсів. І дуже важливо, що до таких акцій долучаються діти, адже саме вони будуть будувати екологічно чисте майбутнє України.

Прибирання біля Меморіалу загиблих воїнів – це також вияв поваги до пам’яті тих, хто віддав своє життя за мирне небо над нашою землею. Чистота та порядок навколо пам’ятних місць – це наш обов’язок перед героями, які захищали Україну. Тому, приєднуючись до таких ініціатив, ми не лише робимо наше місто чистішим, але й вшановуємо подвиг наших захисників.

Тож, дякуємо всім, хто небайдужий до проблем екології та бере участь у прибираннях! Разом ми можемо зробити нашу Україну чистою, квітучою та мирною. Нехай День Землі стане поштовхом до більш відповідального ставлення до природи та нашого спільного дому.





x
Помічник