Лохвицькі волейболістки срібні призерки Чемпіонату Полтавської області з волейболу серед дівчат 2011 року народження!!! Перше та третє місця посіли спортсменки з м.Полтави. Пишаюся своїми вихованками ♥️♥️♥️.