9-20 Гаряча лінія Олександра Поворознюка 068 802 3551 
Додати свою новину Відкрити/Закрити ФільтриСкинути

Луцька Отг

У Луцьку встановили вже більше двадцяти напівпідземих систем збору сміття


17 локацій напівпідземного та 6 наземного. Саме стільки систем збору сміття встановили у Луцьку з початку дії програми із заміни старих контейнерів для збору твердих побутових відходів. До кінця поточного року в планах комунального підприємства “Луцькспецкомунтранс” встановлення стількох же.

 

 

Директор цього підприємства Володимир Марценюк розповів, що ці системи мають три дуже великі позитивні аргументи, які підтвердили правильність рішення з їх встановлення: екологічний та естетичний аспекти, а також експлуатаційні якості.

 

За його словами, “навколо майданчика зі збору твердих побутових відходів завжди охайно та чисто, птахи та тварини не мають можливості розносити сміття, а безхатьки — виймати з контейнерів. Систему набагато легше, швидше та дешевше експлуатувати. У нас зменшилась кількість працівників, які її обслуговують. Поруч із напівпідземними контейнерами комунальники встановлюють урни для збору пластикових пляшок, а вже скоро там з’являться й баки для скла».

 

 

 

 

 

“Ці контейнери мають ряд переваг перед звичайними наземними контейнерами, при фактично однаковій ціні, – розповів Луцький міський голова Ігор Поліщук, оглядаючи майданчик у одному з дворів на вулиці Кравчука. – Але один підземний контейнер заміняє п’ять звичайних”.

 

 

“Контейнери виглядають дуже естетично та займають мало місця в дворі, тому ми будемо продовжувати реалізовувати програму з їх встановлення. Повномасштабна війна обмежує нас у фінансуванні, тому що пріоритет – Збройні сили України, але контейнери все-одно треба міняти, адже старі виходять з ладу та ржавіють”, – додав він.

 

 

 

Комунальники кажуть, що пріоритет у встановленні таких майданчиків надають прибудинковим територіям, де зроблено капітальний ремонт.

 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 777937)

x
Помічник