Новобасанська громада вшанувала пам’ять маленьких українців, чиї життя обірвали окупанти. Пам’ятаємо кожного!💔🙏
В Новобасанській громаді вшанували пам’ять дітей, чиї життя обірвали окупанти. Україна ніколи не забуде ці злочини. Вічна пам’ять!
Аналіз інфекційної захворюваності за 5 місяців 2025 року в Козелецькій, Остерській, Кіптівській та Деснянській ОТГ. Зростання ГКІ, туберкульозу, ГРВІ, сказ.
Вшанування пам’яті загиблих дітей України: акція «Голоси дітей». Дзвіночки – символ обірваних дитячих голосів, вічна пам’ять кожному.
Вшанування пам’яті дітей, загиблих внаслідок агресії РФ. Акція «Ангели пам’яті» – це знак болю та пам’яті, що живе в серці кожного українця.
4 червня – Міжнародний день безневинних дітей – жертв агресії. Вшануймо пам’ять тих, чиє дитинство забрала війна. Ми ніколи не пробачимо!
Вшановуємо пам’ять дітей, чиї життя обірвала війна. День болю, сліз і мовчання. Пам’ятаємо кожну дитину, боремось за їх майбутнє.
Завершення виїзних приймалень у Городнянській громаді: обговорення проблем та планів розвитку з мешканцями старостинських округів.