Відвідали наших захисників із Хмельниччини на Сумщині та Харківщині.
Передали необхідні засоби для несення служби та знищення ворога. Також вручив відзнаки ОВА.
Дякую кожному воїну! Разом переможемо!
Про деталі поїздки у відео.