25 листопада Андрушівський міський голова Галина Білецька під час відкритої зуст…
25.11.2025
Колектив міської ради та первинна організація профспілки працівників органів місцевого самоврядування щиро і сердечно вітають з днем народження Огір Аллу Володимирівну, який вона святкує 20 грудня.
Нехай у Вашому житті все задумане складається легко і невимушено, а кожна Ваша справа знаходить розуміння та вдячність оточуючих.
Щоб в родині була злагода й любов, а кожен день починався з сонячного настрою!