9-20 Гаряча лінія Олександра Поворознюка 068 802 3551 
Додати свою новину Відкрити/Закрити ФільтриСкинути

Харків, Харківська Отг

Міський голова Ігор Терехов сьогодні, 21 січня, відвідав з контрольним візитом о…

Міський голова Ігор Терехов сьогодні, 21 січня, відвідав з контрольним візитом один із пунктів видачі гарячого харчування в закладі освіти Шевченківського району.

Послугами пункту користуються переважно люди похилого віку, малозабезпечені сім’ї, внутрішньо переміщені особи, комунальники та ін.

«Уже понад три роки в Харкові ми видаємо усім охочим безкоштовну гарячу їжу. Пункти організували на базі шкільних їдалень. Ми починали з 20-25 тис. обідів на день, а зараз щодня видаємо 55-56 тис. порцій. Для нас дуже важливо продовжувати цей проєкт, адже це соціальна підтримка людей», – підкреслив мер.

Також Ігор Терехов поспілкувався з місцевими мешканцями та працівниками пункту щодо організації видачі харчування. Своєю чергою містяни висловили вдячність і наголосили на значущості такої допомоги. Крім того, вони порушили й інші питання соціального характеру, які були передані для вирішення профільним фахівцям.

Крім того, міський голова оглянув пункт незламності, облаштований на базі навчального закладу.





x
Помічник