СЬОГОДНІ В ОДЕСІ — ДЕНЬ ЖАЛОБИ
Місто вшановує пам’ять мирних жителів, які загинули внаслідок російської атаки в ніч на 27 січня.
Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким загиблих! Світла пам’ять!