9-20 Гаряча лінія Олександра Поворознюка 068 802 3551 
Додати свою новину Відкрити/Закрити ФільтриСкинути

Ямпільська Отг

Сьогодні, 22 грудня, в Україні відзначають День енергетика. Символічно, що це св…

Сьогодні, 22 грудня, в Україні відзначають День енергетика. Символічно, що це свято припадає на день зимового сонцестояння — час найкоротшого світлового дня та найдовшої ночі. Праця фахівців енергетичної галузі є найбільш помітною та необхідною для всіх нас.

Міський голова Сергій Гаджук зустрівся з колективом місцевих енергетиків, щоб подякувати за їхню щоденну працю.

Сергій Іванович у своєму зверненні висловив подяку колективу за роботу та професіоналізм: «Вдячний кожному з вас, що у важкий для країни час з відповідальністю та професіоналізмом виконуєте поставлені перед вами завдання. Цілодобово підтримуєте життєзабезпечення країни і перемагаєте темряву. Нехай ваші лінії завжди будуть під напругою, а вдома завжди чекає затишок. Бажаю всім вам безаварійної роботи, здоров’я та миру!».

За сумлінне виконання обов’язків та високу професійну майстерність кращі працівники були відзначені Подяками.

Дорогі енергетики, зі святом вас!




x
Помічник