9-20 Гаряча лінія Олександра Поворознюка 068 802 3551 
Додати свою новину Відкрити/Закрити ФільтриСкинути

Іваничівська Отг

Територіальним громадам рекомендовано запровадити дистанційне навчання до 19 січ…

Територіальним громадам рекомендовано запровадити дистанційне навчання до 19 січня

Таке рішення прийняли у Волинській ОВА під час позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулося сьогодні, 9 січня.

За прогнозами синоптиків сильні снігопади днями припиняться, однак до кінця наступного тижня передбачаються низькі температури. За таких погодних умов ускладнюється безпечне пересування дітей та стабільна робота закладів освіти, особливо у громадах з підвозом учнів.

До слова, на сьогодні в області ще значна частина закладів освіти ще перебувають на канікулах, але мають розпочинати навчальний процес з понеділка.

З огляду на це, члени комісії з питань ТЕБ та НС рекомендували органам місцевого самоврядування та управлінням освіти ухвалити рішення про перехід на дистанційне навчання до 19 січня, або продовжити канікули, залежно від ситуації на місцях.





x
Помічник