9-20 Гаряча лінія Олександра Поворознюка 068 802 3551 
Додати свою новину Відкрити/Закрити ФільтриСкинути

Шацька Отг

У посиленому режимі працюємо над ліквідацією наслідків сильних снігопадів 8 cіч…

❄️🚜У посиленому режимі працюємо над ліквідацією наслідків сильних снігопадів

↘️8 cічня о 20:00 Богдан Тимошук, секретар Шацької селищної ради, провів робочу нараду з питання ліквідації наслідків інтенсивних снігопадів у громаді, зокрема прочищення доріг і тротуарів від снігу. У нараді взяли участь Людмила Єрофєєва, заступниця селищного голови, Вячеслав Хомич, начальник КУ «Муніципальний центр», та старости округів.

↘️До робіт з прочищення доріг Шацької громади залучено чотири одиниці техніки комунальної установи, снігоочищувальні машини ТОВ «Волиньдорбуд» та додатковий транспорт місцевих жителів.

↘️Комунальна техніка впродовж останніх днів працює у посиленому режимі, по суті безперервно, починаючи з 5:00 ранку, однак через сильний снігопад повністю ліквідувати наслідки негоди в короткі терміни практично неможливо.

↘️Зараз, у вечірню пору, техніка продовжує працювати.
За планом робіт на 9 січня, техніка вийде на дороги о 4:00 та зможе очистити від снігу практично 90% доріг громади. Попереду вихідні, і комунальна техніка також буде працювати, допоки всі шляхи не будуть очищені від снігу.

↘️Поки комунальні служби розчищають головні автошляхи та тротуари, просимо керівників установ, організацій, власників магазинів, кафе та інших об’єктів самостійно прибирати сніг на прилеглих територіях.

↘️«Ми робимо все можливе, аби якнайшвидше впоратися з наслідками негоди. Водночас закликаємо жителів громади з розумінням поставитися до складної ситуації і долучитися до спільної справи» – зазначив Богдан Тимошук.

Учасники наради узгодили подальші дії щодо ліквідації наслідків негоди, визначили пріоритетні ділянки та скоординували роботу комунальників.





x
Помічник