Продовжувалися атаки на Нікопольщину. Агресор бив по самому Нікополю, Марганецьк…
17.01.2026
Через атаки противника на Нікопольщині постраждали двоє людей – 68-річна жінка та чоловік 53 років. Їм надали необхідну допомогу. Оговтуватися від пережитого будуть вдома.
Били росіяни з різного озброєння – з важкої артилерії й FPV-дронами. Також скидали на населені пункти боєприпаси з БпЛА. Дісталося самому Нікополю, Марганецькій, Мирівській, Червоногригорівській та Покровській громадам.
Там пошкоджені приватний будинок, магазин і торгівельний павільйон. Понівечені дві заправки.