📢 Шановні жителі! НАПОЛЕГЛИВО просимо контролювати своїх собак ❗❗❗ Нагадуємо: повну відповідальність за тварину несе її власник. Щодня цією дорогою ходять діти до школи та зі школи. Просимо не наражати їх на небезпеку!