9-20 Гаряча лінія Олександра Поворознюка 068 802 3551 
Додати свою новину Відкрити/Закрити ФільтриСкинути

Андрушівська Отг

Великдень: Привітання від Андрушівської міської ради

Шановні жителі Андрушівської громади!

Андрушівська міська рада щиро вітає вас зі світлим святом Воскресіння Христового! Великдень – це час радості та надії.

Великдень – це символ перемоги життя над смертю, добра над злом, віри та надії. У ці непрості часи, коли наша країна мужньо бореться за свою свободу та незалежність, це свято набуває особливого значення. Важливість Великодня відчувається особливо гостро.

Сьогодні ми з особливою вдячністю та шаною згадуємо наших захисників і захисниць, які зі зброєю в руках боронять нашу землю, даруючи нам можливість зустріти це свято у відносній безпеці. Їхній подвиг – безцінний, їхня мужність – незламна. Низький уклін вам, наші герої! Нехай Господь береже кожного з вас! Ми святкуємо Великдень, пам’ятаючи про їхню жертву.

Ми віримо у світле майбутнє України, у нашу перемогу та у повернення миру на нашу землю. Нехай Великодні дзвони наповнять ваші серця вірою, надією та любов’ю. Нехай у ваших домівках панують злагода, добробут та родинне тепло. Нехай це Великоднє свято принесе мир.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес! Великдень єднає нас.

x
Помічник