Буська Отг
Буська міська рада спрямувала чергові 1 млн 600 тис. грн субвенції дванадцятьом…
🇺🇦 Буська міська рада спрямувала чергові 1 млн 600 тис. грн субвенції дванадцятьом військовим частинам Збройних Сил України, які беруть безпосередню участь у відсічі збройної агресії російської федерації.
✅ Ці кошти буде використано на закупівлю супутникових систем і портативних зарядних станцій, ремонт та обслуговування засобів зв’язку, автомобільної й спеціальної техніки, придбання безпілотних авіаційних комплексів різних модифікацій, антен-підсилювачів сигналу, комплектуючих до БПЛА, планшетів, ноутбуків, генераторів та іншого необхідного обладнання.
🔸 Зазначимо, що фінансування передбачене рішенням сесії Буської міської ради під час затвердження міського бюджету на 2026 рік, а також змінами до бюджету, внесеними під час 34-ї та 35-ї сесій, і розподілене між військовими частинами відповідно до рішень виконавчого комітету.
📊 Загалом з початку 2026 року міська рада спрямувала передбачені в бюджеті 12 млн грн військовим частинам на зміцнення обороноздатності держави.
Надалі під час розгляду змін до бюджету міська рада продовжить виділяти кошти та підтримувати наших захисників.
🇺🇦 Дякуємо нашим воїнам за відвагу, незламність і відданість у захисті незалежності та територіальної цілісності України!