9-20 Гаряча лінія Олександра Поворознюка 068 802 3551 
Додати свою новину Відкрити/Закрити ФільтриСкинути

Красненська ОТГ

Полоничі попрощалися з Воїном Михайлом Бистрицьким

Сьогодні село Полоничі схилило голови в скорботі: в останню путь провели Воїна-захисника Михайла Бистрицького. Ця трагічна подія відгукнулася болем у серцях усіх, хто знав Михайла, хто розумів ціну його подвигу. Війна забирає найкращих, і ця втрата – ще один тяжкий удар для громади та всієї України.

🇺🇦 День похорону Михайла Бистрицького став днем ​​глибокої скорботи. Життя молодого захисника обірвалося на 35-му році життя. Смерть Воїна – це невимовний біль для його родини, друзів, побратимів та всіх, хто його знав. Провести в останню путь Героя прийшли односельчани, представники місцевої влади, священослужителі, родичі та небайдужі люди. Кожен, хто прийшов, розумів глибину втрати, адже Михайло віддав найцінніше – своє життя – за нашу свободу та незалежність.

🙏 Щирі співчуття рідним та близьким у зв’язку з непоправною втратою. Словами важко передати весь біль та тугу, які відчувають близькі Михайла. У цю важку хвилину ми всі повинні об’єднатися, щоб підтримати їх, розділити їхній біль та надати всю необхідну допомогу.

Вічна пам’ять Воїну! ✝️🕯️ Його подвиг назавжди залишиться в наших серцях. Пам’ять про нього буде жити в кожному з нас, нагадуючи про те, якою ціною дається свобода. Ми повинні зробити все можливе, щоб пам’ятати про його героїзм та передавати цю пам’ять наступним поколінням. Світла пам’ять та вічна слава Герою!





x
Помічник