9-20 Гаряча лінія Олександра Поворознюка 068 802 3551 
Додати свою новину Відкрити/Закрити ФільтриСкинути

Чопська Отг

Випускникам Чопського ліцею вручили свідоцтва про здобуття повної загальної сере…

Випускникам Чопського ліцею вручили свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти (ФОТО)

Сьогодні, 27 червня, у КЗ «Центр культури і дозвілля Чопської МТГ» відбулося урочисте вручення свідоцтв про повну загальну середню освіту 75 випускникам Чопського ліцею.

На початку заходу присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих захисників і захисниць України, завдяки мужності яких наші діти мають можливість навчатися, мріяти та будувати своє майбутнє.

Щирі слова привітання прозвучали від директора ліцею Євгенії Демчик, яка побажала випускникам впевнено крокувати життям, не боятися викликів і завжди пам’ятати рідну школу. Вона також подякувала батькам і педагогам за підтримку, турботу та роки спільної праці.

директор ліцею Євгенія Демчик та заступник директора з навчально-виховної роботи Іванна Сас вручили випускникам свідоцтва про повну загальну середню освіту.

Після цього В.о. начальника управління освіти, культури, молоді та спорту Тетяна Кметик привітала випускників із важливою подією та вручила сертифікати від Чопської міської ради на суму 5000 гривень за високі досягнення у навчанні та на підтримку вступу до закладів вищої освіти. Відзнаки отримали Марія Баликова, Ксенія Балог, Юлія Зубець, Кіра Русінка, Анна Струць, Анна Чайка та Анастасія Шимон.

Теплі слова побажань адресувала своїм учням і перша вчителька – Валентина Миколаївна Януш. Особливо зворушливими стали виступи класних керівників Людмили Миколаївни Габрикевич, Анни Володимирівни Євреш та Оксани Юріївни Шелегон, які протягом багатьох років були для своїх вихованців мудрими наставниками та справжніми шкільними мамами.
Приємним сюрпризом для випускників стало й відеопривітання від педагогічного колективу ліцею.

Від імені батьківського комітету зі словами вдячності до вчителів звернулися Жанна Сергіївна Добриніна, Владислав Іванович Фелдій та Микола Валентинович Кидайчук. Вони подякували педагогам за їхню невтомну працю, підтримку та любов до дітей, а випускникам побажали щасливої долі й успішного майбутнього.

Не залишилися без привітань і вчителі. Випускники підготували для них подяки та вручили пам’ятні подарунки на знак вдячності за знання, терпіння та підтримку протягом усіх шкільних років.

На завершення прозвучала пісня «Школа» у виконанні випускників.

Шановні випускники, попереду на вас чекають нові горизонти, мрії та звершення. Бажаємо вам впевнено йти до своєї мети, не втрачати віри у власні сили, сміливо підкорювати нові вершини та завжди пам’ятати рідну школу. Нехай кожен із вас знайде своє покликання, досягне омріяних висот і буде щасливим!
Більше фото тут https://photos.app.goo.gl/QYkgoFAFMdM68izp8

x
Помічник