9-20 Гаряча лінія Олександра Поворознюка 068 802 3551 
Додати свою новину Відкрити/Закрити ФільтриСкинути

Життя, Новоархангельська ОТГ, Суспільство

Випускний вечір у ліцеї «Лідер»: 36 випускників отримали свідоцтва

У Новоархангельському ліцеї «Лідер» відбувся урочистий випускний вечір. 36 випускників отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту. П’ятеро з них — Максим Дубіна, Тетяна Качур, Глєб Коваленко, Анна Ковальчук, Костянтин Сливко — здобули свідоцтва з відзнакою. Глєб Коваленко отримав 200 балів з англійської мови на НМТ, за що його нагородили премією 25 000 гривень. Селищний голова Юрій Шамановський вручив відмінникам медалі та сертифікати на 10 000 гривень. На заході вшанували хвилиною мовчання загиблих героїв. Випускники подякували вчителям, батькам та організаторам. Святкову атмосферу доповнили музичні номери та традиційний вальс на площі.


x
Помічник