Головинська ОТГ
Висока державна нагорода: у нашій громаді вшанували Матерів-героїнь Сьогодні у …
🏅🌹Висока державна нагорода: у нашій громаді вшанували Матерів-героїнь
Сьогодні у нашій громаді відбулася надзвичайно зворушлива та урочиста подія — церемонія вручення державних нагород багатодітним матерям, яким відповідно до Указу Президента України було присвоєно почесне звання «Мати-героїня». Високою державною відзнакою були нагороджені представниці нашої Головинської, Деражненської та Малолюбашанської територіальних громад.
Це звання є символом глибокої поваги держави до материнської самовідданості, невтомної праці та безмежної любові. Отримати таку нагороду — це визнання зразкового виховання дітей, забезпечення їхнього всебічного розвитку та виховання справжніх патріотів, які є майбутнім нашої суверенної України.
Цьогоріч почесну державну відзнаку «Мати-героїня» отримали сім жительок нашої громади.
Посвідчення та нагрудні знаки володаркам почесного звання вручили начальник Рівненської районної військової адміністрації Юрій Колос та сільський голова Головинської сільської ради Олександр Бачук. Посадовці подякували жінкам за їхній щоденний подвиг, терпіння та мудрість, особливо у ці непрості для країни часи.
💐Сердечно вітаємо наших дорогих матерів із цим заслуженим та високим визнанням!
Бажаємо вам міцного здоров’я, душевного спокою, мирного неба та гордості за кожне досягнення ваших дітей.
Нехай у ваших родинах повсякчас панують любов, взаєморозуміння, добробут і злагода!
Низький вам уклін за вашу святу материнську місію та вагомий внесок у майбутнє нашої держави! 🇺🇦