Великодальницька ОТГ
Відбулося засідання постійної комісії Великодальницької сільської ради з питань …
Відбулося засідання постійної комісії Великодальницької сільської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій, міжнародного співробітництва та регуляторної політики.
У засіданні взяли участь голова комісії Дмитро Козирь та члени комісії Тетяна Боцик і Анатолій Губанов.
Під час засідання підтримано низку важливих ініціатив та пропозицій: ✅ ініціативу голови комісії Дмитра Козиря щодо збільшення грошової винагороди випускникам закладів освіти громади, які завершили навчання з відзнакою; ✅ ініціативу голови комісії Дмитра Козиря щодо започаткування щорічного відкритого конкурсу творчих робіт серед учнів громади до Дня Незалежності України; ✅ пропозицію щодо співфінансування ремонту доріг місцевого значення; ✅ пропозицію депутатки Тетяни Боцик щодо додаткового фінансування Програми «Милосердя в дії»; ✅ подальше опрацювання проблемних питань використання водних об’єктів на території громади.
Усі питання підтримано та рекомендовано до розгляду на позачерговій сесії Великодальницької сільської ради.