9-20 Гаряча лінія Олександра Поворознюка 068 802 3551 
Додати свою новину Відкрити/Закрити ФільтриСкинути

Городенківська Отг, Суспільство

День Незалежності: Вітання від міського голови

Вітаємо з Днем Незалежності України!

Міський голова Богдан Кобилянський щиро вітає всіх українців із цим знаменним святом. День Незалежності – це особлива дата, яка символізує багаторічну боротьбу та прагнення українського народу до свободи й самостійності. Цей шлях державотворення триває, і ми є свідками історичних подій, що формують майбутнє нашої держави. Ці випробування загартовують дух патріотизму, плекають любов до рідної землі та виховують глибоку повагу до Батьківщини, її символів – Прапора та Незалежності.

Українці продемонстрували всьому світу свою рішучість у відстоюванні свободи, справедливості та утвердженні справжніх цінностей у суспільстві. На жаль, на полі бою за Україну віддають життя найкращі сини та доньки нашої нації, ті, хто міг би творити її майбутнє.

У ці скорботні дні ми схиляємо голови перед пам’яттю Героїв, які поклали найцінніше – своє життя – заради миру та спокою на рідній землі. Молимося за кожного воїна, який зараз стоїть на захисті нашої держави.

Віримо, що з Божою допомогою ми здолаємо ворога, подолаємо руїну і відродимо славу предків. Ми збудуємо сильну, заможну та могутню державу, гідну своїх героїв.

Нехай Господь благословить Україну Перемогою, миром та спокоєм! Слава Збройним Силам України! Слава Україні! Героям Слава!

x
Помічник