Очаківська Отг
Гордість громади: в Очакові вручили Подяки батькам захисників України До Очаків…
Гордість громади: в Очакові вручили Подяки батькам захисників України
До Очаківської міської ради надійшли листи-подяки від командування однієї з військових частин Збройних Сил України. Такої честі удостоїлися четверо мешканців нашої громади, які стали на захист рідної землі та зразково зарекомендували себе у боях:
• старший сержант Бережевський Олександр Олександрович,
• старший сержант Загрядка Дмитро Станіславович,
• сержант Загрядка Артем Станіславович,
• старший матрос Панський Володимир Володимирович.
Командування частини зазначає, що наші захисники виявляють себе як справжні патріоти – сильні духом, витривалі, дисципліновані та безкомпромісні у питаннях територіальної цілісності України. Хлопці діють мужньо та рішуче, демонструючи відданість своїй справі, а їхня любов до Батьківщини підтверджена реальними вчинками на передовій.
Керівництво військової частини висловлює вдячність усій громаді за виховання гідних синів України, а особливу шану – батькам захисників: «Саме такі люди наближають нашу спільну Перемогу, дають віру у майбутнє і змушують пишатися тим, що ми є частиною однієї нації», – зазначено у листах.
22 червня міський голова Сергій Бичков урочисто вручив ці Подяки рідним військовослужбовців. Захід розпочався із загальнонаціональної хвилини мовчання та виконання Державного Гімну України.
Звертаючись до присутніх, очільник міста наголосив, що Очаківська громада безмежно пишається своїми земляками та щиро дякує їм за стійкість і витримку. Сергій Бичков також висловив глибоку надію на якнайшвидше закінчення війни та повернення всіх наших захисників і захисниць додому живими й неушкодженими. Від імені міської ради він вручив рідним квіти та пам’ятні знаки «Народжений в Україні».
Отримати відзнаки за гідне виховання синів прийшли матір Дмитра та Артема Загрядок – пані Людмила, батьки Олександра Бережевського – пані Людмила та пан Олександр, а також дружина воїна – пані Олена. Матір старшого матроса Володимира Панського, пані Людмила, з особистих причин не змогла відвідати захід – заслужену нагороду їй обов’язково вручать пізніше.
Щиро дякуємо кожному військовослужбовцю за відвагу та щоденне наближення Перемоги! Низький уклін батькам за виховання справжніх чоловіків. Слава нашим захисникам! Слава Україні!