Карлівська Отг
Державну нагороду вручено брату військовослужбовця Едуарда Козелька, який нині в…
Державну нагороду вручено брату військовослужбовця Едуарда Козелька, який нині вважається зниклим безвісти.
Нагороду за поранення, отримане під час виконання військового обов’язку, Едуарду Козельку присуджено як визнання його мужності, стійкості та відданості. На жаль, особисто отримати відзнаку захисник не зміг, тому нагороду було передано його братові Максиму Козельку.
У цей непростий час громада розділяє біль і тривогу рідних та близьких Едуарда. Ми щиро сподіваємося на добрі звістки та повернення нашого земляка додому.
Висловлюємо вдячність Едуарду Козельку за його мужність і самопожертву, а його родині – за витримку, силу духу та віру. Пам’ятаємо про кожного Захисника і Захисницю, які боронять Україну, та не припиняємо чекати на повернення тих, чия доля досі залишається невідомою.