9-20 Гаряча лінія Олександра Поворознюка 068 802 3551 
Додати свою новину Відкрити/Закрити ФільтриСкинути

Олександрійська Отг, Суспільство

Кіровоград: нові ліміти споживання електроенергії 5 червня

‼️Для Кіровоградської області введені нові ліміти споживання електроенергії на 5 червня.

Відповідно до повідомлень енергетичних компаній, з 00:00 до 24:00 будуть діяти оновлені графіки погодинних відключень. Це рішення покликане стабілізувати енергосистему та забезпечити рівномірне розподілення наявних ресурсів.

Графік відключень для 1-2-3 черг:

  • 00:00-02:00
  • 04:00-06:00
  • 08:00-10:00
  • 12:00-14:00
  • 16:00-18:00
  • 20:00-22:00

Графік відключень для 4-5-6 черг:

  • 02:00-04:00
  • 06:00-08:00
  • 10:00-12:00
  • 14:00-16:00
  • 18:00-20:00
  • 22:00-24:00

Важливо зазначити, що при дотриманні встановлених лімітів споживання, зазначені графіки відключень застосовуватися не будуть. Це означає, що якщо загальне споживання електроенергії в області не перевищуватиме встановлені норми, відключень може не бути. Однак, у разі перевищення лімітів, будуть запроваджуватися відключення для тих черг, час яких збігається з графіком. Енергетики закликають мешканців області до відповідального споживання електроенергії, щоб уникнути додаткових обмежень. Дотримання цих правил допоможе стабілізувати енергопостачання для всіх споживачів.

x
Помічник