Енергетичне планування: Кроки Охтирської громади
13.05.2025
😎 “Доброго вам дня, хочемо надіслати відеозвіт за вашу допомогу”
💥 Ці рядки не потребують довгих роз’яснень. На екрані – боєць 2-го окремого загону спецпризначення “Омега” Нацгвардії. За їхніми плечима – найважчі штурми, антитерор і щоденна тонка робота на передовій. За нами – палка підтримка.
🔸 Хлопці знайшли хвилину, щоб показати: усе, що передала Охтирка, уже на позиціях і вже працює. Дякуємо хлопцям за характер. Міський голова Павло Кузьменко, депутати і вся громада міста-героя Охтирки разом із вами.
Павло Кузьменко – Публічна сторінка
Павло Кузьменко