Донат від наймолодших😉
Колектив ЗДО «Білочка» передав на потреби війська 1️⃣5️⃣ 0️⃣0️⃣0️⃣ грн.
Дякуємо усім, хто взяв участь у збірці. Кожен такий вчинок – велика підтримка наших захисників з громади, які тримають оборону на передовій!🇺🇦