У Бориславі на вулиці Степана Бандери, в районі будинку №41, на проїжджій частині утворилося провалля. На місце події викликано відповідні служби. Рух транспорту можливий лише по одній смузі. Просимо бути уважними та зберігати безпечну швидкість.