9-20 Гаряча лінія Олександра Поворознюка 068 802 3551 
Додати свою новину Відкрити/Закрити ФільтриСкинути

Суспільство, Холминська ОТГ

Економія електроенергії: як зменшити відключення світла

Увага, мешканці району!

Російські загарбники продовжують систематично завдавати ударів по критично важливій інфраструктурі нашої держави. Це неминуче впливає на роботу енергосистеми, яка функціонує в умовах війни. Виробництво електроенергії значно ускладнене, що призводить до планових та аварійних відключень.

💡 Ми розуміємо, наскільки складно обходитися без світла протягом тривалого часу – від кількох годин до кількох днів. Однак, наша спільна відповідальність – максимально економити електроенергію, коли вона доступна. Це дозволить уникнути ще триваліших відключень та забезпечити безперебійне живлення для об’єктів критичної інфраструктури.

💁 Прості кроки для раціонального використання електроенергії:

  • Уникайте одночасного ввімкнення кількох потужних електроприладів одразу після появи світла. Користуйтеся ними послідовно.
  • Якщо є можливість провітрити приміщення, відмовтеся від використання кухонної витяжки.
  • Розгляньте можливість відмови від пилососа, якщо це не є нагальною потребою.
  • Кип’ятіть стільки води, скільки вам необхідно для споживання.
  • Розморожуйте продукти при кімнатній температурі, замість використання мікрохвильової печі.

Це переважно питання побутових звичок та зручності. Нехай економія електроенергії стане нашою новою, усвідомленою звичкою!

☝️ Пам’ятайте: найбільше електроенергії споживають такі прилади, як кондиціонери, обігрівачі, бойлери, електроплити, пральні машини та холодильники. Розумне їх використання може суттєво вплинути на загальне споживання.

Ефективне використання енергоресурсів населенням та бізнесом є вагомим внеском у зменшення навантаження на енергосистему та допоможе звільнити необхідний обсяг електроенергії для її стабілізації. Кожен ваш свідомий крок має значення для нашої енергетичної незалежності та безпеки.

x
Помічник