9-20 Гаряча лінія Олександра Поворознюка 068 802 3551 
Додати свою новину Відкрити/Закрити ФільтриСкинути

Житомирська Отг

Житомир: Зберігайте спокій, працюють військові!

Житомир, будьте пильними! Міський голова Житомира Сергій Сухомлин звернувся до мешканців із заспокійливим повідомленням щодо звуків вибухів, які чули в місті. Він наголосив, що військові проводять необхідні роботи. Важливо зберігати спокій, але не ігнорувати сигнали тривоги.

«Житомир! Так, сьогодні дійсно гучно! Працюють військові! То так треба! Але! Сигнали тривоги — не ігноруємо! Ворог не спить. Війна не скінчилася! Тримаймо стрій! ВсеБудеУкраїна!», — написав Сергій Сухомлин на своїй сторінці у ФБ.

Він закликав мешканців Житомира зберігати спокій та пильність, нагадавши, що війна триває і ворог не спить. Сигнали тривоги ігнорувати не можна, тому потрібно завжди бути готовими до будь-яких ситуацій. Міський голова Житомира запевнив, що ситуація під контролем, і закликав тримати стрій та вірити в перемогу України. Залишайтесь в безпеці та слідкуйте за офіційними повідомленнями! Віримо в ЗСУ та нашу перемогу!

Будьте уважні до повідомлень міської влади та дотримуйтесь правил безпеки. Разом ми сила! Слава Україні!

x
Помічник