9-20 Гаряча лінія Олександра Поворознюка 068 802 3551 
Додати свою новину Відкрити/Закрити ФільтриСкинути

Димерська ОТГ

Спартакіада Димерської громади 2025: Підсумки та Переможці


опубліковано:
24 травня 2025


оновлено:
28 травня 2025

Перша Спартакіада Димерської громади-2025 успішно завершилася! Ініційована Димерським селищним головою Володимир Підкурганний, Спартакіада 2025 об’єднала громаду навколо спорту.

 

Метою Спартакіади Димерської громади було не тільки залучення до спорту, а й підтримка Збройних сил України. Під час заходів відбувалися благодійні ярмарки, на яких зібрали майже 50 тисяч гривень для підтримки захисників України. Щира подяка усім, хто долучився до цієї важливої справи!

 

У рамках Спартакіади 2025 протягом місяця в різних населених пунктах Димерська громада відбулися змагання з волейболу, спортивного орієнтування, армрестлінгу, перетягування канату, відтискання від підлоги та стояння у планці.

 

Фінальним етапом Спартакіади стали змагання з футболу, в яких взяли участь команди: ЗСУ, «ТЕМП» з Димера, «Імпульс» з Димера, «СокОли» з Катюжанки, «Демидів» з с. Демидів ( Демидівський Старостинський Округ) та команда ветеранів з Димера.

 

За результатами футбольних матчів місця розподілилися наступним чином:

  • I місце – команда «ТЕМП»;
  • II місце – команда «СокОли»;
  • III місце – команда «Демидів».

Підсумки Першої Спартакіади Димерської громади-2025:

  • у волейболі перемогла команда «Марс» ЗСУ;
  • в армрестлінгу перемогли: Максим Козаченко (до 70 кг), Олександр Ріпик (100+ кг) та Арсен Оврас (70-90 кг та абсолютний чемпіон);
  • у силовій гімнастиці серед жінок перемогла Олена Щуцька;
  • у силовій гімнастиці серед чоловіків переміг Дмитро Ченакал;
  • у перетягуванні канату переміг Руднє-Димерський старостинський округ Козаченко Наталія, а у спортивному орієнтуванні – Глібівський старостинський округ Ольга Довгопола;
  • у футболі перемогла команда «ТЕМП» із Димера.

Володарем Суперкубка Першої Спартакіади Димерської громади-2025 стала команда Руднє-Димерського округу, капітаном якої є Наталія Козаченко. Вітаємо переможців!

 

 

Протягом Спартакіади спортсмени демонстрували не лише фізичну підготовку, але й міцний моральний дух. Усі учасники створили атмосферу єдності та спортивного свята. Переможці отримали кубки, а всі учасники – медалі на згадку про Першу Спартакіаду Димерської громади-2025.

 

Висловлюємо подяку організаторам, волонтерам, вболівальникам та усім, хто підтримував проведення Спартакіади. Особлива подяка талановитим дівчатам з КЗ «Центр культурних послуг» Димерської селищної ради, які зробили захід яскравішим. Також дякуємо нашим боксерам за чудовий виступ та представлення Димерської громади на змаганнях в Україні!

 

Ми довели, що наша Громада сильна, спортивна та єдина! Разом ми впевнено рухаємося до Перемоги! Бажаємо всім здоров’я та мирного неба. Слава Україні!

x
Помічник