З тривогою, але без надзвичайних подій пройшла ніч у Криворізькому районі. Дякуємо нашим захисникам і захисницям! На ранок ситуація контрольована.
Віримо і підтримуємо Збройні Сили України! Віримо у перемогу 🇺🇦