9-20 Гаряча лінія Олександра Поворознюка 068 802 3551 
Додати свою новину Відкрити/Закрити ФільтриСкинути

Луцька Отг

Лучани вшанували маленьких українців, які загинули під час війни


День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України відзначається щороку 4 червня. Цю дату затверджено рішенням Верховної Ради України від 1 червня 2021 року.

За ініціативи першої леді Олени Зеленської минулого року у цей день було започатковано щорічне проведення акції «Голоси дітей».

 

 

 

 

Сьогодні на території Кафедрального собору Святої Трійці у Луцьку відбулися пам’ятні заходи. Священнослужителі відслужили панахиду за загиблими дітьми і присутні хвилиною мовчання вшанували маленьких українців, які стали ангелами внаслідок військових дій з боку росії. До спільної молитви долучилася заступник міського голови Ірина Чебелюк.

 

 

Опісля присутні повісили на дерева дзвіночки, які символізують голоси дітей.

 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 777937, 724727)

x
Помічник