ДЯКУЄМО ДРУЗЯМ ОХТИРСЬКОЇ ГРОМАДИ! Психологічну, правову, соціальну та грошо…
08.05.2024
🌞 «Літні канікули в бібліотеці»
📌 У Центральній публічній бібліотеці Охтирської міської ради відбулося чергове заняття літньої майстерні дозвілля «Творимо і граємо разом».
📜 Цього дня учасники поринули у світ творчості та власноруч виготовили яскравих і веселих восьминіжок. Кожен презентував свого морського мешканця, дав йому ім’я та поділився цікавою історією про його характер і захоплення.
🐊 Після творчої частини діти із задоволенням грали в гру «Дабл», тренуючи уважність і швидкість реакції, а на завершення зустрічі весело провели час у грі «Крокодил», демонструючи свою кмітливість, артистизм і гарний настрій.
☺️ Літні канікули в бібліотеці тривають, даруючи дітям нові враження, дружнє спілкування та радість спільної творчості!