Kиїв
Літо біля води: Київ продовжує дбати про безпеку та стан міських пляжів в умовах…
🏖️Літо біля води: Київ продовжує дбати про безпеку та стан міських пляжів в умовах воєнного стану
У 2026 році в Києві, як і в попередні роки повномасштабної війни, офіційний пляжний сезон не відкривають. Таке рішення ухвалила Рада оборони міста з огляду на безпекову ситуацію та необхідність уникати масових скупчень людей.
✔️Водночас у Департамент захисту довкілля та адаптації до зміни клімату КМДА зазначають, що міські служби продовжують забезпечувати належний стан пляжів і зон відпочинку біля води.
Із початку повномасштабного вторгнення підхід міста до літнього відпочинку залишається незмінним: головний акцент – на:
▪️безпеці людей;
▪️постійному санітарному контролі;
▪️ретельному догляді за міськими водоймами.
На 15 муніципальних пляжах столиці КП “Плесо” забезпечило комплекс заходів для підтримання безпеки та базового комфорту відвідувачів.
✅Зокрема, водолази перевірили акваторії на відсутність небезпечних предметів. На рятувальних постах щоденно чергують лайфгарди, готові оперативно реагувати на критичні ситуації.
💧Лабораторні дослідження води проводять щотижня.
Також комунальні служби щоденно:
▫️прибирають території;
▫️очищають береги;
▫️підсипають пісок;
▫️доглядають за прибережними зонами.
Для відвідувачів працюють душові, вбиральні та питні фонтанчики.
Закликаємо киян відповідально ставитися до власної безпеки під час перебування біля води. Перед відпочинком ознайомтеся з інформаційними стендами з результатами моніторингу якості води та іншою важливою інформацією.
❕У разі оголошення повітряної тривоги негайно залиште прибережну зону, прямуйте до сховища та чітко дотримуєтеся рекомендацій рятувальників.
🌐Актуальний перелік муніципальних пляжів та інтерактивна карта локацій доступні за посиланням: https://www.google.com/maps/d/u/1/edit?mid=1gVggp5omHDw6VqYoXTO0vPH5tjnuWWY&usp=sharing