Дрогобицька Отг
Літо з користю: Дитячий парламент Дрогобича провів у Болехівцях вуличні ігротеки…
Літо з користю: Дитячий парламент Дрогобича провів у Болехівцях вуличні ігротеки
Жовті та зелені кульки майоріли над спортивним майданчиком, а дитячий сміх лунав далеко за його межами. Саме так виглядали Болехівці під час чудового дозвілля, організованого Дитячим парламентом Дрогобича.
У межах міської програми літнього дозвілля дітей «За крок від дому» тут відбулась чергова ігротека, яка зібрала дітей для проведення активного, веселого та по-справжньому літнього дня. Рухливі ігри, командні завдання, нові знайомства та море позитивних емоцій – усе, що потрібно для щасливих канікул. Бо коли до справи береться Дитячий парламент Дрогобича нудьгувати нікому.
Літо триває, а разом із ним – нові зустрічі, пригоди та незабутні моменти за крок від дому.