9-20 Гаряча лінія Олександра Поворознюка 068 802 3551 
Додати свою новину Відкрити/Закрити ФільтриСкинути

Агрономічна ОТГ

Концерт «З Україною в серці» у Центрі культури

Ми мали велику честь приймати в нашому Центрі культури та дозвілля Національний президентський оркестр з неймовірною концертною програмою «З Україною в серці». Цей виступ став справжньою подією для нашого міста, наповнивши серця глядачів теплом та гордістю за нашу країну. Музика, що линула зі сцени, об’єднала всіх присутніх у єдиному пориві любові до України.

Ми щиро вдячні за ті позитивні емоції, які подарували нам артисти-виконавці Національного президентського оркестру. Особлива подяка диригенту Сафету Джемалядінову, чия майстерність надихала музикантів на створення дивовижної атмосфери. Також висловлюємо захоплення солістам — Ірині Кулик та Сергію Гурцю, їхні голоси звучали проникливо та зворушливо, торкаючись найтонших струн душі. Їхній талант є справжнім скарбом України.

Ми бажаємо цьому талановитому колективу невичерпного творчого натхнення, нових яскравих злетів на мистецькій ниві. Нехай кожен їхній виступ буде наповнений любов’ю глядачів та визнанням їхнього таланту. І найголовніше – ми всі мріємо про омріяний мир! Нехай музика і мистецтво стануть тими промінчиками надії, які наближають нас до перемоги та мирного життя. Ми віримо, що разом ми зможемо відбудувати нашу країну та зробити її ще кращою. Слава Україні!





x
Помічник