9-20 Гаряча лінія Олександра Поворознюка 068 802 3551 
Додати свою новину Відкрити/Закрити ФільтриСкинути

Гадяцька Отг, Суспільство

У Гадяцькій лікарні народилося 7 немовлят

У Гадяцькій міській лікарні народилося 7 немовлят

Минулого місяця у пологовому відділенні КНП «Гадяцька міська центральна лікарня» зафіксовано радісну подію – на світ з’явилося 7 нових життів. Серед новонароджених: 3 хлопчики та 4 дівчаток. Це чудова новина для нашої громади, яка свідчить про незламність духу та продовження життя, попри всі випробування.

Щиро вітаємо щасливі родини з таким важливим поповненням! Нехай ваші дітки зростають здоровими, щасливими та оточеними любов’ю у мирній, незалежній та вільній від ворога Україні. Кожна нова дитина – це символ надії та майбутнього нашої країни.

Це приємна статистика, яка додає позитивних емоцій та підтверджує важливість роботи медичних працівників, які щодня піклуються про здоров’я майбутніх поколінь. Пологи пройшли успішно, а матері та новонароджені почуваються добре.

Народження дітей – це завжди велика радість і відповідальність. Ми бажаємо всім сім’ям міцного здоров’я, терпіння та невичерпної любові. Нехай кожен день буде сповнений усмішками малюків та щасливими моментами.

x
Помічник