9-20 Гаряча лінія Олександра Поворознюка 068 802 3551 
Додати свою новину Відкрити/Закрити ФільтриСкинути

Новобасанська ОТГ

Загибель дітей на Чернігівщині: 23 невинні жертви

З початку повномасштабного вторгнення на Чернігівщині загинуло 23 дитини. Наймолодшій дівчинці було всього 6 років 💔, а найстаршому хлопчику – 17 💔. Ця трагедія загибелі дітей залишає невимовний біль у серцях кожного українця.

За загиблими дітьми, невинно убієнними…

Розривається серце від болю!💔

Чим це миле дитя завинило?

Що забрате на небо тобою…😔

Ти забрав його, вороже клятий,

А дитятко не встигло пожити…😔

Ще малесенька дівчинка зовсім,

А її вже будуть хоронити…

За що, кате, скажи, ти вбиваєш,

В діток наших життя забираєш?💔

Хіба зможеш спокійно прожити?

Оченята, як їх будуть снитись…

Вам прощення не буде ніколи,

Бо багато пролито вже крові…

Доки світ й буде сонце світити –

У вогні вам за вбивство горіти…

Вічна пам’ять кожній загиблій дитині. Нехай їхні душі знайдуть спокій, а винні понесуть справедливе покарання. Ми ніколи не забудемо цю трагедію, і пам’ять про загиблих дітей буде жити у наших серцях вічно. На Чернігівщині загибель дітей стала символом жорстокості війни, і наш обов’язок – зробити все можливе, щоб подібне ніколи не повторилося.

Співчуття рідним і близьким загиблих дітей. Нехай Господь дасть вам сили пережити цю непоправну втрату.

Пам’ятаємо кожного, хто загинув від рук окупантів. Слава Україні!

x
Помічник