Агрономічна ОТГ
Освіта, влада, бізнес: синергія заради майбутнього Сьогодні в Агрономічненськом…
Освіта, влада, бізнес: синергія заради майбутнього
Сьогодні в Агрономічненському ліцеї відбувся місцевий форум успішних практик профорієнтаційної роботи «Освіта, влада, бізнес: синергія заради майбутнього».
Захід став своєрідним підсумком тривалої та результативної співпраці закладу освіти в межах Швейцарсько-українського проєкту DECIDE у напрямку розвитку профорієнтаційної роботи серед учнівської молоді.
Учасники форуму обговорили сучасні підходи до професійного самовизначення школярів, роль освітніх закладів, органів місцевого самоврядування та представників бізнесу у формуванні успішного майбутнього молодого покоління. Під час заходу були презентовані заклади, які під час проєкту відвідали учні Агрономічненського ліцею.
У роботі форуму взяли участь сільський голова Сергій Сітарський, начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Ліна Бровченко, які відзначили важливість профорієнтаційних проєктів як ефективного інструменту формування усвідомленого професійного вибору молоді, розвитку її потенціалу та налагодження тісної співпраці між закладами освіти, органами місцевого самоврядування і роботодавцями задля підготовки конкурентоспроможних фахівців.
Агрономічна громада й надалі підтримуватиме ініціативи, спрямовані на розвиток якісної освіти, професійної орієнтації учнів та зміцнення співпраці між усіма зацікавленими сторонами задля успішного майбутнього наших дітей.
Агрономічненський Ліцей
#ШвейцарськоукраїнськийпроєктDECIDE