Інновації в освіті Рокитнянщини: підсумки серпневих засідань
09.09.2025
👩🚒Офіцери-рятувальники продовжують проводити інформаційно-профілактичні заходи
19 червня 2026 року офіцери-рятувальники громади Білоцерківського РУ ГУ ДСНС України у Київській області провели пізнавальний захід з дітьми ЗДО «Первоцвіт».
Під час заходу рятувальники розповіли дітлахам про основні правила поведінки в умовах небезпеки, нагадали про правила поведінки під час сигналу «Повітряна тривога», правила пожежної безпеки як вдома так і на вулиці та як діяти якщо «Ви» опинились в осередку пожежі.
Під час заходу особливу увагу звернули на поводження та дії у разі виявлення вибухонебезпечних чи підозрілих предметів, а також користування первинними засобами пожежогасіння.
#ДСНС