9-20 Гаряча лінія Олександра Поворознюка 068 802 3551 
Додати свою новину Відкрити/Закрити ФільтриСкинути

Арбузинська ОТГ

Чорнобиль: Пам’ять про трагедію в Арбузинській громаді

Пам’ятаємо про Чорнобильську трагедію!

Шановні мешканці Арбузинської громади!

26 квітня щорічно світ відзначає пам’ять про Чорнобильську трагедію, одну з найбільших техногенних катастроф у світовій історії. Цей день також став чорною сторінкою в історії України, призвівши до численних жертв, а наслідки руйнувань та радіоактивного забруднення завдали значної шкоди не лише людям, а й навколишньому середовищу. Кілометри територій залишаться непридатними для життя ще протягом тисячоліть. Цей день нагадує всьому світові про важливість безпечного поводження з ядерною енергією.

Чорнобиль – це незагоєна рана, не лише особиста, а й загальнолюдська, це страшний урок для всього людства. Аварія на ЧАЕС визнана світовою спільнотою як найбільша техногенна катастрофа в історії людства. ООН встановила 26 квітня Міжнародним днем пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф. Хоча світ підтримує нас у ліквідації наслідків Чорнобильської аварії, основний тягар залишається на Україні.

Сьогодні пам’ятати про трагедію, що відбулася на ЧАЕС, надзвичайно важливо. Вона нагадує про уроки минулого та заохочує до збільшення зусиль у сфері ядерної безпеки та збереження екологічного балансу. Важливо пам’ятати про героїзм ліквідаторів, які віддали свої життя, щоб мінімізувати наслідки трагедії. Необхідно також підкреслити значення міжнародної співпраці у подоланні наслідків аварії.

Нехай пам’ять про Чорнобиль нагадує нам про необхідність обережності та відповідальності в роботі з ядерними технологіями, а також зберігає пам’ять про тих, хто став жертвою цієї катастрофи. Ми повинні докладати всіх зусиль, щоб такі трагедії ніколи не повторилися. Пам’ятаємо! Вшановуємо!

Арбузинський селищний голова Євгеній Травянко





x
Помічник