Голосіївський, Суспільство
Випускники Голосіївського району здобули 200 балів на НМТ-2026
Перші вагомі результати Національного мультипредметного тесту (НМТ) 2026 року вже з’явилися в Голосіївському районі Києва. Випускники місцевих ліцеїв демонструють високий рівень знань, наполегливість та впевнено здобувають максимальні 200 балів на тестуванні.
Особливою гордістю стали учні Ліцею №220 міста Києва, які отримали найвищий результат з англійської мови та історії України. 200 балів на НМТ здобули Анастасія Новікова, Данило Наумчук, Марія Свиридова, Владислав Комірний та Софія Сопружинська. Також блискучий результат показали випускниці ліцею №130 імені Данте Аліг’єрі — Софія Твердохвалова та Ксенія Баранцова.
Ще одним приводом для гордості став випускник ліцею №108 міста Києва Андрій Гришко, який отримав максимальні 200 балів з математики. За кожним таким досягненням — велика праця учнів, підтримка батьків і професійність педагогів.
НМТ-2026 вкотре доводить, що українська освіта має сильних, талановитих і цілеспрямованих дітей. Попри всі виклики, молодь продовжує досягати високих результатів. Щиро вітаємо випускників, учителів та родини з цими перемогами й бажаємо нових звершень та успішного вступу до омріяних закладів освіти.
Управління освіти Голосіївської РДА