9-20 Гаряча лінія Олександра Поворознюка 068 802 3551 
Додати свою новину Відкрити/Закрити ФільтриСкинути

Остерська Отг

Остерський ліцей N1 переміг у змаганнях з футзалу «Пліч-о-пліч»

 

Сьогодні в Остерський ліцей N1 відбувся третій (районний) етап фізкультурно-оздоровчих заходів та змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з футзалу , які у 2024-2025 навчальному році проходять під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО».

Участь приймали 4 команди:

Остерського ліцею N1;

Деснянського ліцею;

Козелецького ліцею N3;

Прогресівської ЗОШ І -ІІІ ступенів.

Гра була непростою, адже змагалися кращі з кращих спортсменів, але згуртованість та наполегливість учасників стала запорукою успіху команди Остерського ліцею N1!

Вітаю з перемою наших учнів та бажаю гідно представити Остерську громаду на наступних етапах змагань!

Вболіваємо та підтримуємо!

Разом до перемоги!

 

 

Міський голова                                                Леонід МИСЛИВЕЦЬ

x
Помічник